Strony związane z hasłem 'odzież robocza':

solidna odzież robocza - http://www.rakon.com.pl/

solidna odzież robocza - http »Dodano - 24.05.2017

Szukasz wytwórcy najlepszej klasy odzieży roboczej? Musisz zapoznać się z ofertą firmy Rakon. Oferujemy rozległy wybór odzieży roboczej a także ogrodniczek, ubrań ciepłochłonnych, kalesonów z dzianiny oraz innych gatunków odzieży wytwarzanej na indywidualne zamówienie. Nasze produkty produktowane są z doskonałej jakośc... zobacz szczegóły wpisu »

Rzeczy z innowacyjnego materiału - włókno bambusowe

Rzeczy z innowacyjnego materi »Dodano - 27.06.2022

Włókno bambusowe nie jest jak len czy bawełna, pozyskiwane z maszynowego przetwórstwa roślin, ale pozyskiwane sposobem obróbki chemicznej, porównywalnie jak stara i dobrze znana wiskoza. W niektórych krajach obowiązkowe jest już używanie tej nazwy, aby jasno dać konsumentom do zrozumienia, że włókno należy do materiałó... zobacz szczegóły wpisu »

ubrania antyelektrostatyczne kujawsko pomorskie

ubrania antyelektrostatyczne »Dodano - 23.09.2020

Przedsiębiorstwo Supon-Bydgoszcz para się sprzedażą towarów BHP oraz przeciwpożarowych. Znajdująca się w ofercie wysokiej jakości odzież ochronna podlega sprzedaży czy też wypożyczeniu. Przedsiębiorstwo trudni się także sprawami związanymi z wydawaniem sortów BHP dla pracowników. Przyzwoicie zaopatrzone magazyny sprawi... zobacz szczegóły wpisu »