Olej opałowy

Rekomendowana na niniejszych łamach firma zajmuje się szeroko rozumianą dystrybucją oraz składowaniem paliw. Czyni to już od przeszło dwóch dekad. Tym samym można mieć podstawy, że dokłada ona wszelkich starań, aby cały proces przebiegał profesjonalnie i z uwzględnieniem potrzeb klientów. Firma jest prowadzona przez prywatnych udziałowców i co warte podkreślenia kapitał jest w pełni polski. Jednym z bardziej popularnych produktów firmy jest olej napędowy.

W zasadzie trudno udać tym faktem zaskoczenie, ponieważ jest naprawdę wysokiej jakości i jednocześnie uwzględnia on wszelkie normy ekologiczne. Paliwo to nadaje się do wielu zastosowań w tym także do ciągników rolniczych i kombajnów intensywnie pracujących w warunkach polowych. Firma jest w stanie dostarczyć paliwo do wskazanego miejsca w krótkim przedziale czasowym. Za sprawą nowoczesnego taboru możliwe jest to już od 500 litrów. Wszystkie autocysterny posiadają legalizowane dystrybutory i węże o długości min 25 mb.

Do tego firma zajmuje się również dzierżawą oraz sprzedażą zbiorników stosowanych do gromadzenia i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Każdy zbiornik posiada licznik, pompę oraz przepływomierz.

  • Tytuł wpisu: Olej opałowy
  • Adres witryny: petrol.pl
  • Data dodania: 22.06.2019 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.5/10 (12 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Topniki, rafinatory, kąpiele odtłuszczające, inhibitory i dodatki stopowe

Topniki, rafinatory, kąpiele »Dodano - 21.02.2013

CHEM-PROTECT - Najlepsze produkty do cynkowania ogniowego!Oferujemy produkty chemiczne przyczyniające się do otrzymania idealnej postaci powłoki cynkowej nakładanej na powierzchnię stalową. Oferowane przez nas produkty chemiczne najwyższej jakości, gwarantują otrzymanie powłoki cynkowej chroniącej przed korozją przez w... zobacz szczegóły wpisu »

Finezyjne buty Lacoste

Finezyjne buty Lacoste »Dodano - 24.05.2013

Logo marki czyli krokodyl pochodzi od ksywki jaką nadano właścicielowi. Uważam, że krokodyl to piękne i udane logo. Oby innym też udawało się tak trafić w sedno. Buty Lacoste to jeden z wielu produktów marki, a piszę o nich dlatego, że mamy bardzo duży asortyment tego obuwia. Zatem nie czekajcie tylko szybko zobaczcie ... zobacz szczegóły wpisu »

suszarnie do ziół

suszarnie do ziół »Dodano - 25.02.2017

Ponad 20-letnie doświadczenie naszej firmy Ventech gwarantuje wysokiej klasy towarów realizowanych przez naszą firmę. Pełna propozycja naszej firmy składa się z wielu różnego rodzaju towarów między, których znajdują się w szczególności suszarnie do drewna, wentylatory rewersyjne bądź kanały wentylacyjne. Naszą produkcj... zobacz szczegóły wpisu »

wieńce pogrzebowe Kraków

wieńce pogrzebowe Kraków »Dodano - 11.03.2017

Potrzebujesz specjalistów, którzy zajmą się wszystkim co niezbędne jeżeli chodzi o organizację pogrzebu? Jeżeli tak to namawiamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy „Kruk”. Jesteśmy zająć się w zasadzie wszystkim co niezbędne jeżeli chodzi o organizację pogrzebu w dobrych warunkach. Mamy dobrą kadrę specjalistów... zobacz szczegóły wpisu »

serwis zasilaczy ups

serwis zasilaczy ups »Dodano - 06.07.2017

Przedsiębiorstwo Comex para się dostarczaniem wysokiej klasy zasilaczy awaryjnych, które sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas rozwiązania znajdą miejsce nie tylko dużych firmach i również korporacjach, ale również w niewielkich firmach. Posiadamy przeszło 30 lat doświadczenia w zakresie obsługi Kli... zobacz szczegóły wpisu »

profesjonalny program do archiwizacji dokumentów

profesjonalny program do arch »Dodano - 04.11.2017

Sklep ELOoffice to świetna oferta dla wszystkich osób, którym archiwizacja dokumentów przysparza mnóstwo problemów. Dzięki temu oprogramowaniu da się znacznie wygodniej zarządzać różnego typu dokumentami firmowymi, które oczywiście się nie zgubią, a zainteresowani będą posiadać do nich stały dostęp. Towar pozwoli oszcz... zobacz szczegóły wpisu »

akumulator Trojan

akumulator Trojan »Dodano - 18.11.2017

Uruchomiliśmy innowacyjny sklep internetowy w którym mają Państwo możliwość zamówić nowe i używane pojazdy elektryczne w bardzo przystępnej cenie. W pierwszej kolejności polecamy też nasz akumulator Galaxy Plus, który wśród naszych klientów cieszy się sporym zainteresowaniem. Każdemu naszemu klientowi gwarantujemy fach... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalny producent rur kanalizacyjnych

Profesjonalny producent rur k »Dodano - 31.03.2018

Przedsiębiorstwo Euro linia to firma, która jest największym producentem rur kanalizacyjnych z PCV-U a także listew podparapetowych o profilu transportowym i również montażowym w regionie. Dzięki wieloletniemu stażowi w branży mamy możliwość pochwalić się odpowiednią jakością i również rzetelnością w powierzanych nam z... zobacz szczegóły wpisu »

Ekologiczny płyn do prania - dystrybucja

Ekologiczny płyn do prania - »Dodano - 28.01.2019

Firma Swonco zostało utworzone całkiem niedawno lecz mimo swojego stosunkowo krótkiego stażu na rynku, aktualnie zdołała nagromadzić wierną klientelę. Na bodaj jest to po części zasługa tego, że firmie przyświeca wzniosły obiekt. A więc Swonco produkuje ekologiczne produkty czystości, czyli takie, których wykorzystanie... zobacz szczegóły wpisu »

agam.pl : wykrywacz nieszczelności

agam.pl : wykrywacz nieszczel »Dodano - 22.03.2019

Zakład pracy Agam od przeszło dwudziestu pięciu lat funkcjonuje w zakresie produkcji a także dystrybucji produktów do uszczelniania, lutowniczych i chemii instalacyjnej. Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana zarówno do odbiorców polskich a także spoza granic. Spółka Agam proponuje osobom a także firmom, które zajmują... zobacz szczegóły wpisu »