http://www.tomar.pl | cięcie hpl

Tomar to jakość, solidność, a także kompetencja. Od prawie trzydziestu lat świadczymy naszym klientom wyłącznie najlepszej klasy usługi, konsekwentnie budując i utrwalając swoją pozycję jednego z najsilniejszych graczy na rynku projektowania oraz budowania elewacji wentylowanych. Powierzane nam zlecenia realizujemy profesjonalnie i również całkowicie kompleksowo. Wśród realizowanych przez Tomar usług znajduje się m.in. cięcie włóknocementu, cięcie kompozytów a oprócz tego ząbkowanie i prefabrykacja płyt. Jako firma możemy poszczycić się setkami zrealizowanych projektów i również współpracą z tysiącami klientów w kraju oraz za granicą. Dbamy o to, by nasze szeregi zasilać jedynie kompetentną, całkowicie wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Wierzymy, że uczciwość, fachowość a także indywidualne nastawienie do każdego zlecenia to klucze do sukcesu.

  • Tytuł wpisu: http://www.tomar.pl | cięcie hpl
  • Adres witryny: www.tomar.pl
  • Data dodania: 19.04.2018 roku
Oceń stronę

Ocena: 1.2/10 (19 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

drewdom

drewdom »Dodano - 13.07.2014

Budownictwo szkieletowe znane jest od dawna w Stany Zjednoczone i Kanadzie, gdzie 95-99% domów budowanych jest w tej technologii. Nieco w przyszłości pojawiło się w Europie Zachodniej, bardzo dynamicznie rozwija się w Niemczech. W Polsce na obecną chwilę ta technologia staje się coraz bardziej powszechna głównie dlateg... zobacz szczegóły wpisu »

Dom w mieście czy w okolicach?

Dom w mieście czy w okolicach »Dodano - 20.11.2015

Komfortowy dom to nie luksus, na który stać tylko nielicznych; to realna możliwość dla każdego. Domy pod Łodzią można kupić w bardzo dobrych cenach, dostępnych już dla przeciętnie zarabiającej polskiej rodziny. Parking/garaż - Wszyscy wiemy, jak ważne jest posiadanie własnego parkingu blisko miejsca zamieszkania. Domy ... zobacz szczegóły wpisu »

Brukarstwo Wrocław

Brukarstwo Wrocław »Dodano - 22.10.2016

Wrocławska firma usługowa K&K od czasu kilkunastu lat trudni się wytwarzaniem usług związanych z budową dróg, placów manewrowych, chodników oraz dodatkowo parkingów. Podstawą działalności spółki są usługi brukarskie, roboty ziemne, a oprócz tego transport ciężarowy. Mając natomiast na uwadze zwiększające się oczeki... zobacz szczegóły wpisu »

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji »Dodano - 26.06.2017

Nasza firma specjalizuje się w technologii kanalizacyjnej. Zajmujemy się budową, eksploatacją jak również utrzymaniem ruchu sieci oraz dodatkowo urządzeń kanalizacji sanitarnych, przemysłowych jak również deszczowych. Oferujemy całodobowe sanitarka hydrauliczne oraz dodatkowo dojście do klienta na przestrzeni 1 godziny... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi pcv Wrocław

Drzwi pcv Wrocław »Dodano - 23.09.2017

Okna Piast to firma, która już od przeszło 20 lat istnieje na rynku oferuje Wam bardzo wysokiej jakości artykuły. Zapraszamy Was do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na każde Wasze zapytanie i również dobiorą odpowiednią ofertę do Waszych oczekiwań. Okna aluminiowe, które otrzymacie u nas w bardzo atra... zobacz szczegóły wpisu »

precyzyjna konserwacja witraży

precyzyjna konserwacja witraż »Dodano - 16.11.2018

Furdyna to fachowa a oprócz tego godna polecenia pracownia witraży, która oferuje swoim klientom przepiękne witraże w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla nas istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie a także satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem. S... zobacz szczegóły wpisu »

okna Warszawa

okna Warszawa »Dodano - 24.06.2020

Rodzaje okien się od zarania budownictwa. Zmieniał się materiał z których były wykonane ich wykończenie oraz wytrzymałość. W dzisiejszych czasach na rynku jest multum rodzajów okien, które mogą wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klienta. Nasza firma jako jeden z liderów spośród producentów okien również oferuje bez liku i... zobacz szczegóły wpisu »

komleksowa wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bydgoszcz

komleksowa wypożyczalnia sprz »Dodano - 21.02.2021

Już od 1993 roku na rynku polskim swoją funkcjonowanie rozwija MATRA. Ten zakład zapewnia swoim klientom wyjątkowo szeroką propozycję świadczonych usług, w których dużą rolę gra sprzęt budowlany. MATRA zapewnia bowiem zarówno najem, jak oraz naprawę sprzętu budowlanego. Skoro sprzęt taki jest bardzo drogi, mało firm mo... zobacz szczegóły wpisu »

Teton Alpinistyka Przemysłowa

Teton Alpinistyka Przemysłowa »Dodano - 17.04.2021

Prace konserwacyjne i montażowe w budynkach wielkopowierzchniowych często muszą być wykonywane na dużej wysokości. Usługi tego typu wymagają od wykonawców dobrej znajomości technik dostępu linowego, czym mogą się poszczycić pracownicy firmy Teton. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym wyposażeniem i wykorzystuje in... zobacz szczegóły wpisu »

Mdm-Term - serwis pieców CO junkers, termet, vaillant, ariston Zabrze

Mdm-Term - serwis pieców CO j »Dodano - 07.06.2021

MDM-TERM jest firmą świadczącą usługi z technik grzewczych oraz hydrauliki. Działamy na rynku od 2010r, ten czas pozwolił nam na zdobycie doświadczenia i wielu zadowolonych klientów. Doświadczenie pozwoliło nam uzyskać certyfikat serwisu pieców CO oraz kotłów gazowych między innymi takich firm jak Junkers, Termet i Vai... zobacz szczegóły wpisu »