Dekoracje salonu Warszawa

Firma Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska świadczy prace w zakresie szycia zasłonek i firanek na spersonalizowane zamówienie i pod konkretny wymiar. W swojej ofercie świadczymy także szycie innych ozdób takich jak np. szycie paneli, szycie serwet czy dekoracje salonu Warszawa. Istniejemy nieprzerwanie od 1997 r., świadcząc usługi na najwyższym poziomie tak dla osób prywatnych jak również dla np. dla restauracji. Cechuje nas dbałość o szczegóły, doświadczony zespół oraz duży wybór materiałów. Możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi zleceniodawcami i realizacją również bardzo skomplikowanych projektów. Zachęcamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie w Warszawie.

Oceń stronę

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

domy drewniane

domy drewniane »Dodano - 22.11.2012

Mimo, że w Polsce drewniane domy są jeszcze rzadko spotykane, to obecnie decyduje się na nie coraz większa ilość Polaków. Jest tak, ponieważ świadomość ekologiczna Polaków znacznie się poprawiła. Poza tym, dom z drewna posiada niepowtarzalny urok oraz bardzo korzystne cechy. Materiał drzewny jest niezwykle wdzięcznym m... zobacz szczegóły wpisu »

Drzwi szczecin

Drzwi szczecin »Dodano - 23.10.2013

Bez rolet nie umiemy wyobrazić sobie swojego wspaniałego domku. Firma Andrych postawiło sobie cel żeby zaopatrzyć Ciebie w najwyższej jakości produkty, jakie spowodują, że Wasz nowy dom będzie bezpieczny i ciepły. Ciekawa oferta produktów, atrakcyjne ceny i wygoda realizacji zamówienia sprawiają, że kooperacja z przeds... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz »Dodano - 19.12.2014

Aby zaistnieć wśród tysięcy firm proponujących projektowanie wnętrz trzeba nie tylko posiadać odpowiednie przygotowanie merytoryczne, ale również nietuzinkowe pomysły realizowane w projektach projektowania wnętrz i aranżacji wnętrz. Bogate doświadczenie branżowe, mnogość zrealizowanych projektów i niewyczerpana kopalni... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne aranżacje wnętrz Warszawa

Profesjonalne aranżacje wnętr »Dodano - 18.10.2016

Dom i wnętrze domu to miejsce w którym przebywa się na co dzień, to miejsce w którym śpimy, odpoczywamy, przyjmujemy gości. Dom to w końcu miejsce w którym dorastają nasze dzieci. Wszystko co nas otacza ma duży wpływ na komfort i samopoczucie domowników i dlatego tak ważnym jest jak jest urządzone wnętrze naszego domu ... zobacz szczegóły wpisu »

kabiny lakiernicze - ekomal.pl

kabiny lakiernicze - ekomal.p »Dodano - 30.12.2016

Powstaliśmy w 1994 roku i w następnej kolejności zajmujemy się produkcją a oprócz tego projektowaniem urządzeń lakierniczych a oprócz tego lecz i. Posiadamy w ofercie niemało różnych urządzeń pośród, których przyuważyć można jak też suszarki, urządzenia do przygotowywania powierzchni i wiele więcej. Co więcej obszar na... zobacz szczegóły wpisu »

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Dezynfekcja pomieszczeń biuro »Dodano - 15.10.2017

Firma oferuje tanio oraz co równie ważne sprawnie cały pakiet usług odnośnie odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń jak również fumigacji magazynów rolniczych. Jesteśmy najstarszą firmą DDD w Bydgoszczy i okolicach. Usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne ja... zobacz szczegóły wpisu »

Obrus haftowany

Obrus haftowany »Dodano - 20.12.2017

Zajmujemy się sprzedażą serwet i obrusów. Proponujemy Klientom obrusy na każdą okazję. Naszą ofertę uzupełniliśmy serwetami nowoczesnymi i klasycznymi, a także wyrobami ludowymi - obrusy haftowane ręcznie w stylu makowskim oraz kaszubskim. Co pewien czas wstawiamy na swoją stronę nowe wyroby, przygotowane zgodnie z akt... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro projektowe Wrocław

Biuro projektowe Wrocław »Dodano - 26.11.2018

Dekorator wnętrz z Wrocławia kieruje prośbę do skontaktowania się z nami. "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - perfekcyjnie posiadamy świadomość, że to to przysłowie ma ślady w naszym otoczeniu. W związku z tym należałoby zadbać o specjalistycznie powołane do życia wnętrza. Biuro Katia Decor wyjątkowo namiętnie s... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz online - Senkoart Design

Projektowanie wnętrz online - »Dodano - 12.05.2020

Planujesz remont mieszkania? Kupiłeś dom lub mieszkanie i potrzebujesz pomocy projektantów? Jesteśmy profesjonalnym biurem projektowym Senkoart Design, które zdalnie oferuje swoje usługi projektowania i aranżacji wnętrz. Posiadamy niezbędne wiedzę i ogromne doświadczenie przy aranżacji. Uwielbiamy kreatywne podejście i... zobacz szczegóły wpisu »

GalantoRolety.pl - Rolety w Poznaniu i okolicach

GalantoRolety.pl - Rolety w P »Dodano - 16.12.2020

Oferujemy osłony okienne najwyższej jakości, które charakteryzuje wysoka jakość materiałów i komponentów oraz wysokie walory estetyczne i użytkowanie. Tworzymy rolety na indywidualne zamówienie w najróżniejszych stylach. Posiadamy bogaty asortyment osłon, zróżnicowanych pod względem kolorów, wzorów i materiałów. Zapras... zobacz szczegóły wpisu »