Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

uprawnienia na ładowarki teleskopowe.

uprawnienia na ładowarki tele »Dodano - 18.03.2022

Dużym "wzięciem" cieszą się operatorzy ładowarek teleskopowych. Lecz, aby móc zostać operatorem ładowarki, należy "zdobyć" stosowne uprawnienia. Centrum Szkoleń, to firma, która od ponad 16 lat, zajmuję się szkoleniami zawodowymi, specjalizując się jednak, w UTB. Nasza firma, poszczycić się może, st... zobacz szczegóły wpisu »

szkoły językowe Łódź

szkoły językowe Łódź »Dodano - 21.02.2022

Szkoła Językowa Perfekt OK prowadzi kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży a oprócz tego dorosłych w Łodzi. Na dodatek lektorzy dzielą się swoją wiedzą prowadząc inne kursy, m. in. z języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego a oprócz tego proponują naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs PythON: Academy

Kurs PythON: Academy »Dodano - 19.12.2021

"Kompleksowy kurs online Pythona stworzonego przez Mikołaja Lewandowskiego - trenera oraz programistycznego eksperta z wieloletnim doświadczeniem! Kurs online Python od podstaw, gdzie nauczysz się wszystkiego i przede wszystkim zrozumiesz o co chodzi w tym całym programowaniu. Program zaprojektowaliśmy z myślą o o... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Docker Masters

Kurs Docker Masters »Dodano - 15.12.2021

Kurs Docker Masters"Kurs Docker Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu znacząco zoptymalizujesz proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania. Jeżeli oczekujesz dostępu do wiedzy i wsparcia od mentora, który od kilku lat wspiera rozwój technologii współpracując bezpośrednio z Do... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs AWS Masters

Kurs AWS Masters »Dodano - 15.12.2021

"Kurs AWS Masters to rewolucyjny na skalę Polski program szkoleniowy, dzięki któremu dowiesz się jak na podstawie realnych przykładów zwiększyć efektywność Twojej codziennej pracy wykorzystując najbardziej popularną platformę chmurową na świecie. Chmura to nie tylko serwery wirtualne. W samym AWS istnieje ponad 20... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs Kubernetes Masters

Kurs Kubernetes Masters »Dodano - 07.12.2021

Kubernetes Masters to nie jest porsche wśród passatowych kursów. To nie jest Amazon czy jakiś Majkrosoft. To jest błyszczący, pachnący dziewiczą nietykalnością SpaceX, a każdy jego element jest międzygalaktycznym Dragonem. Wzniesiemy Cię na wyżyny poznania – dzięki praktykom, którzy latami siedzą w środowiskach kontene... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesna szkoła języka niemieckiego online

Nowoczesna szkoła języka niem »Dodano - 24.11.2021

Nauka języka obcego wymaga odpowiedniego podejścia zarówno ze strony ucznia, jak oraz jego nauczyciela. Z tej przyczyny powinno się jest rzetelnie wybrać swoją szkołę językową. Wykształcenie niemieckiego jest oferowana w szczególności w szkole Deutschschule. pl, która świadczy szeroką ofertę kursów w Internecie dla każ... zobacz szczegóły wpisu »

Kinezjolog

Kinezjolog »Dodano - 20.10.2021

Kinezjologia edukacyjna to narzędzie służące do wyjątkowo wczesnego diagnozowania trudności, z jakimi borykają się dzieci. Stosowana może być niezależnie od wieku Twojej pociechy. Strefa Terapii i Rozwoju Donum Animo to firma, która oferuje swoje usługi konsultacji z kinezjologiem w cenie 80 zł za 50 minut. Współpracuj... zobacz szczegóły wpisu »

przedszkole Mokotów

przedszkole Mokotów »Dodano - 15.07.2021

Właściwy rozwój dziecka a oprócz tego właściwa opieka to najważniejsze podstawowe rzeczy, na które zwracają uwagę rodzice maluchów. Decydując się na przekazanie pociechy pod opiekę żłobka lub przedszkola rodzice szukają miejsca, w którym dziecko będzie szczęśliwe i z wielką radością będzie spędzało czas. Do tego żłobek... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs adr dla kierowców

Kurs adr dla kierowców »Dodano - 23.04.2021

Rozglądasz się za profesjonalnymi szkoleniami dla zawodowych kierowców? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zapisz się na jeden z naszych kursów ADR i zdobądź uprawnienia do transportu materiałów niebezpiecznych. Dzięki temu poszerzysz swoje kwalifikacje i nabędziesz nowych umiejętności, tak pożądanych na rynku pracy. Brzm... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: