• Pomoc Drogowa Gliwice 690 626 260 ZADZWOŃ!
  • Skuteczny Katalog Stron
  • Egipski Sennik
Serdecznie zapraszamy do katalogu stron opartego na skrypcie seokatalog. Już dziś promuj swoją witrynę razem z Nami! Gwarantujemy pełne zadowolenie. Nasz katalog jest starannie moderowany a także całkowicie bezpłatny!
Dlatego gdy dodajesz stronę nic nie tracisz! Możesz tylko zyskać! Mocny i solidny odnośnik prowadzący do Twojej witryny.

Serdecznie zapraszamy

Grzejnik elektryczny energooszczędny

Grzejnik elektryczny energooszczędny
Zalety grzejników

Grzejniki elektryczne JAWO nie są piecami akumulacyjnymi. Obie technologie wykorzystują zjawisko magazynowania ciepła i na tym kończy się podobieństwo. Grzejniki JAWO dysponują energią cieplną natychmiast po włączeniu w przeciwieństwie do pieców akumulacyjnych, które muszą się ładować przez kilkanaście godzin zanim nastąpi uwalnianie zgromadzonego ciepła. Grzejniki elektryczne JAWO wykorzystują technologię KOALIT o bardzo wysokiej sprawności termicznej, natomiast w piecach akumulacyjnych stosowane są cegłówki szamotowe. Obudowa grzejnika JAWO jest wykonana ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych, natomiast piece akumulacyjne mają obudowę ze stali. Instalacja grzejnika JAWO jest bajecznie prosta i zajmuje około 15 minut łącznie z zaprogramowaniem elektronicznego termostatu, podczas gdy instalacja pieca akumulacyjnego może zająć nawet kilka godzin i wymaga podłączenia i skonfigurowania skomplikowanych urządzeń sterujących nie wchodzących w skład pieca. Grzejniki JAWO nie wymagają żadnych przeglądów, podczas gdy w piecach akumulacyjnych należy corocznie przeprowadzić konserwację co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Szczegóły strony www.e-taniegrzanie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.e-taniegrzanie.pl:

Grzejnik elektryczny energooszczędny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 521